Administracja

http://telenovel.blog.pl/files/2013/03/admins.png

JET

Naczelny Autor telenovel

Potomek lat 90′, wielka optymistka  idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji  i pasji. Aktualnie ma 23 lat i jest studentem V roku – Prawa.

Kontakt: telenovel@onet.pl  - Pisać tylko w sprawach ważnych

Grażyna

rEDAKTOR FB 

Jestem Grażyna mieszkam na wsi , często podróżuje ,lubię oglądać telenowele odkąd pamiętam, a gdy pojawił się internet zaczęłam  wgrywać filmy dla tych co nie mogą oglądać w telewizji . Poza filmem i komputerem bardzo lubię czytać i robótki to moja największa pasja.

***

W S P Ó Ł T W O R Z Y L I

Maria Alejandra

Lektor telenovel – w stanie spoczynku

Jestem dojrzałą juz kobietą, mieszkającą na Teneryfie stąd znajomość języka hiszpańskiego, muszę się nim posługiwać na co dzień. Telenowele oglądam odkąd się pokazały w Polskiej telewizji, najbardziej lubię produkcje Televisa, ale i inne też. Odkąd znam język nie czekam na to co będzie dalej w telewizji, czesto szukam po necie orginalnej wersji i tak trafiłam na ten blog.

Aneczka04

Redaktor FB/Współautor – w stanie spoczynku

Jestem bardzo zwariowaną nastolatką, która ma na imię Ania. Interesuje się muzyką, sportem, no i oczywiście gotowaniem. Lubię przebywać z moimi znajomymi, mogę z nimi płakać jak i za równo śmiać się. Aktualnie mam 19 lat. Niedługo kończę technikum i będę pisać maturę. Później planuje zdobyć większe doświadczenie jako kucharz i otworzyć własną restauracje

Esperanza

Lektor telenovel – w Stanie Spoczynku

Jestem miłośniczką wszystkiego, co związane z Ameryką Łacińską. Moje hobby to nauka języków obcych. Lubię góry i morze, koty i psy. Marzę o napisaniu i wydaniu książki – powieści obyczajowej z tzw. happy endem.

Natalia

LEKTOR TELENOVEL – W STANIE SPOCZYNKU

Nauczycielka przedszkola. Telenowele ogląda od dziecka i potrafi wymienić wszystkie, które dotychczas obejrzała. W wieku lat 16 rozpoczęła naukę języka hiszpańskiego. Fascynuje ją wszystko co dotyczy Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii, a swoją pasją zaraża najmłodszych członków społeczeństwa. Wierna swoim przekonaniom, zawsze uśmiechnięta i gotowa do współpracy.

Monita

LEKTOR TELENOVEL – W STANIE SPOCZYNKU

Pasją mojego życia jest język hiszpański. Już w dzieciństwie zakochałam się w jego brzmieniu zasiadając obok babci na fotelu, by razem z nią obejrzeć kolejny odcinek jej ulubionej telenoweli :) Uwielbiam podróże i moim hobby jest nauka języków obcych. Moje największe marzenie to zwiedzenie Ameryki Łacińskiej.

Kategorie: Telenovel

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.