Idea

Plany stworzenia bloga skupiającego panteon najlepszych telenowel powstał już w Wrześniu roku 2012, już wówczas postanowiłam stworzyć bloga na którym mogłabym pisać o najnowszych emitowanych telenowelach oraz wracać do starszych bez obowiązku tworzenia coraz to nowych oddzielnych blogów. Pomysł nabrał rozpędu w trakcje wielkich zmian w systemie blogowym gdy wszystkie blogi utraciły swój  dawny wygląd oraz układ.

9 Października 2012  blog oficjalnie wystartował pod niezmiennym szyldem
-  Arkadia Telenovel.

Tym samym doszło do fuzji z poprzednimi moimi blogami :

  • n-i-z-a.blog.onet.pl
  • osaczona-tv.blog.onet.pl
  • triumf-milosci-tv.blog.onet.pl

Blogi odtąd pełniły rolę podstron, nie były natomiast usunięte, ich bazy danych nadal są wykorzystywane. Blog Telenovel stał się ich pewnego rodzaju strono startową, spoiwem łączącym oraz nawigacją do nich.

Odtąd posty związane z nowymi jak i z uprzednimi telenowelami i inne wiadomości publikowane są wyłącznie na tym blogu, zrzesza on bowiem wszystkich fanów aktualnie emitowanych jak i już nieemitowanych Telenovel tworząc wielką rodzinno społeczność.

Na blogu możesz spotkać: Zdjęcia, Streszczenia, Wywiady, Filmy oraz cało masę innych rzeczy związanych z twoimi ulubionymi Telenovelami. Posty publikowane są w różnej częstotliwości czasem nawet kilka razy na dzień, tak więc częste zaglądanie tutaj nawet kilkanaście razy dziennie popłaca.

Codziennie bloga odwiedza kilkanaście tysięcy ludzi -  co świadczy o niezmiennym zaufaniu do strony. Oraz renomie jaką przez lata strona uzyskała poprzez naszą współpracę. Witryna ma już na swym koncie prawie 20 milionów odwiedzin, ponad 1500 wpisów  oraz tytuł  najpopularniejszego i największego filmowego bloga Polski.

Każdy nowy dzień przynosi nowe emocję, nowych ludzi, nowe wpisy i nowe wyzwania, pamiętajcie że to Wy nie jak kto inny tworzycie tą wspaniałą stronę, dbajcie więc o jej rozwój, o jej renomę, promocję na zewnątrz, jesteśmy przecież wielką społecznością – Telenovel.

Arkadia Telenovel stoi przed Wami otworem.

Kategorie: Telenovel

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.