[ON] Streszczenia odcinków 109-110

http://telenovel.blog.pl/files/2013/03/on2.png

Odcinek 109: Ramona mówi Damianowi, że czasem kobiety są zauroczone mężczyznami, dlatego często mylą to uczucie z miłością i mówi że odnosi się to do Florenci. Gael zaprasza Braulia na uroczyste otwarcie przetwórni przez Elise. W tym samym czasie Elisa mówi to samo Don Luciowi. Begonia informuje Alfonsine, że Florencia nadal szuka Enrique, a nawet znalazła ich zamkniętych razem w sypialni Damiana. Damian i Elisa spotykają się w nocy, ona prosi go żeby obiecał jej że nie będzie jej więcej szukać, ale on twierdzi ze powinni porozmawiać. Begonia podaje herbatę Sabrinie i dzięki tej herbacie Sabrina poroni dziecko. Będzie walczyć pomiędzy życiem a śmiercią. Czy Sabrina umrze?

Odcinek 110: Enrique całuje siłą Florencie, ona wymierza mu policzek, ale w końcu całują się. Elisa szuka Carminy aby skonfrontować się z nią i mówi że Gabino zna wiele jej tajemnic. Paolo ma dość gróźb Florenci, mówi że jeśli dalej będzie na niego naciskać, to powie całą prawdę Damianowi i Alfonsinie że nie jest w ciąży. Alfonsina uderza Florencie i mówi że była zamknięta razem w sypialni z Enrique. Damian podsłuchuje rozmowę.

Lektor: Malwa

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, weteranka polskiej blogosfery, matematyk w ciele humanisty o wszechstronnych zainteresowaniach, wielka optymistka i idealistka, silnie akcentuje swoją asertywność, lubi mówić 'nie', lubi zadziwiać i intrygować. Wytycza sobie cele, które osiąga mimo trudności, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, ambicja i olbrzymia siła duchowa jest motorem jest sukcesów. Storni od używek i bluźnierstwa. Mimo upływu lat jest w coraz to lepszej formie, ma swoją odrębną filozofię życia zgodnie z którą żyje. Może zostać najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem. Chęć poznawania świata, nauka i marzenia pchają ją coraz to dalej przed siebie. Aktualnie ma 20 lat i jest studentem II roku - Prawa.

9 Komentarze

  1. Troje dzieci to będzie miała Paloma z Gaelem.A Elisa z Damianem będą mieli syna Augusta.

  2. ogladam wlasnie 129 odcinek i smiac mi sie chce ponoc Elisa i Damian to proci tej telki….a wogole nie sa razem moze 2 odcinki byly w ktorych pokazali ich razem po 3 minuty, elisa pomimo, ze nie ozeni sie z Gaelem to ciagle pokazuja jak jezdza na 1 koniu razem, jak sie caluja jak spedzaja czas razem, jak zrealizowali marzenie estefani….i co to za sens w ostatnim odcinku laczyc ich razem…..najlepiej gra flor, klamie a przy tym spokoj zachowuje

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.