[ON] Streszczenia odcinków 117-120

11
Gabino szuka Damiana i mówi że chce być właścicielem części przetwórni, dlatego jest gotów zainwestować wszystko co ma. Ramona informuje Begonie że Enrique i Paloma mieli ze sobą kontakt intymny, dlatego musi się z nią ożenić, aby dać swoje nazwisko dziecku którego spodziewa się jej wnuczka. Ingrid pyta Carmine, czy boi się, że ona zacznie mówić o biletach lotniczych jej i Rosenda, o sekrecie przez który Gabino milczał tyle lat. Paloma wyznaje Enrique że jej babcia wymyśliła, że ona spodziewa się jego dziecka. Ingrid mówi Carminie że jest pewna że to ona zabiła Kenie i że jest również odpowiedzialna za śmierć Augusta, ponieważ rzekomo popełnił samobójstwo i wyznaje jej że powiedziała Augustowi przed śmiercią że to właśnie Carmina była prawdziwą kochanką Rosenda.
120
Gabino daje wybór Alfonsinie. Albo zgodzi się żeby był jej wspólnikiem w przetwórni, albo Gael odziedziczy po Rosendzie pół spadku. Ingrid nie może uwieżyć Edmundo, że Gabino zagroził Gaelowi i może wyrządzić mu krzywde, a nawet go zabić. Tymczasem Gabino grozi Gaelowi pistoletem, i mówi mu że musi wiedzieć że z Ingrid jest wszystko w porządku. Enrique prosi Palome o małżeństwo, mówi że choć ma niewiele do zaoferowania, to wie że razem mogą do czegoś dojść. Pojawia się Begonia i podsłuchuje ich rozmowę. Florencia szuka Ramony, aby z nią porozmawiać. Ramona mówi jej że musi ją wysłuchać, ale to nie znaczy że będzie milczeć. Florencia mówi że nie boi się stracić Damiana. Później Damian zapewnia Florencie, że Ramona jest najmądrzejszą osobą w miasteczku i wszystko co mówi ma jakieś znaczenie http://telenovel.blog.pl/files/2013/03/on2.png

http://telenovel.blog.pl/files/2013/03/on2.png

1
Alfonsina odwiedza Paolo w więzieniu aby powiedzieć mu, że już wie że był zamieszany w malwersacje przetwórni, a jeśli odkryje że był winny śmierci Guida to słono za to zapłaci. Gabino informuje Carmine że będzie musiała sprzedać całą ziemię, a nie tylko część z nich. Florencia szuka Elisy aby powiedzieć jej że Damian nadal jest w niej szaleńczo zakochany i dlatego musi iść na ich ślub, ponieważ ma dla niej niespodziankę. Alfonsina nalega aby Horacio dał jej broń, ponieważ chce unieszkodliwić Gabina. Elisa i Damian rozmawiają o interesach, w końcu mówi jej że ona chociaż będzie szczęśliwa z mężczyzną którego kocha. Kiedy Elisa odchodzi jest bardzo zrozpaczona ponieważ dalej kocha Damiana.
118
Horacio wyznaje Alfonsinie że Carmina płaciła Gabino za niebieski dom, który znajduje się obok Cenote, ale to Carmina jest właścicielką. Później Alfonsina szuka Carminy i pyta skąd ma ten dom, ponieważ Rosendo spotykał się tam z kochanką. Elisa nalega żeby Carmina odpowiedziała. Edmundo proponuje Ingrid żeby wyjechali razem z La Ermity. Ingrid odpowiada żeby Gabino wyniósł się z miasteczka razem z walizkami. Gael domaga się od Palomy wyjaśnień, dlaczego powiedziała Ojcu Lupe co zaszło między nimi. Paolma odpowiada że nie może milczeć, ponieważ Elisa odwróciłaby się od niej, a ona nie będzie kłamać, dlatego ma tego już dość i Elisa musi wiedzieć że została zdradzona przez niego. Enrique i Florencia okazują sobie uczucie. Alfonsina widzi ich z daleka. W nocy Ingrid mówi Gabino że musi pojawić się u Alfonsiny, aby Gael nie był przeszkodą kiedy zacznie domagać się swojej części spadku.
119
Gabino szuka Damiana i mówi że chce być właścicielem części przetwórni, dlatego jest gotów zainwestować wszystko co ma. Ramona informuje Begonie że Enrique i Paloma mieli ze sobą kontakt intymny, dlatego musi się z nią ożenić, aby dać swoje nazwisko dziecku którego spodziewa się jej wnuczka. Ingrid pyta Carmine, czy boi się, że ona zacznie mówić o biletach lotniczych jej i Rosenda, o sekrecie przez który Gabino milczał tyle lat. Paloma wyznaje Enrique że jej babcia wymyśliła, że ona spodziewa się jego dziecka. Ingrid mówi Carminie że jest pewna że to ona zabiła Kenie i że jest również odpowiedzialna za śmierć Augusta, ponieważ rzekomo popełnił samobójstwo i wyznaje jej że powiedziała Augustowi przed śmiercią że to właśnie Carmina była prawdziwą kochanką Rosenda.
120
Gabino daje wybór Alfonsinie. Albo zgodzi się żeby był jej wspólnikiem w przetwórni, albo Gael odziedziczy po Rosendzie pół spadku. Ingrid nie może uwieżyć Edmundo, że Gabino zagroził Gaelowi i może wyrządzić mu krzywde, a nawet go zabić. Tymczasem Gabino grozi Gaelowi pistoletem, i mówi mu że musi wiedzieć że z Ingrid jest wszystko w porządku. Enrique prosi Palome o małżeństwo, mówi że choć ma niewiele do zaoferowania, to wie że razem mogą do czegoś dojść. Pojawia się Begonia i podsłuchuje ich rozmowę. Florencia szuka Ramony, aby z nią porozmawiać. Ramona mówi jej że musi ją wysłuchać, ale to nie znaczy że będzie milczeć. Florencia mówi że nie boi się stracić Damiana. Później Damian zapewnia Florencie, że Ramona jest najmądrzejszą osobą w miasteczku i wszystko co mówi ma jakieś znaczenie.

Odcinek 117: Alfonsina odwiedza Paolo w więzieniu aby powiedzieć mu, że już wie że był zamieszany w malwersacje przetwórni, a jeśli odkryje że był winny śmierci Guida to słono za to zapłaci. Gabino informuje Carmine że będzie musiała sprzedać całą ziemię, a nie tylko część z nich. Florencia szuka Elisy aby powiedzieć jej że Damian nadal jest w niej szaleńczo zakochany i dlatego musi iść na ich ślub, ponieważ ma dla niej niespodziankę. Alfonsina nalega aby Horacio dał jej broń, ponieważ chce unieszkodliwić Gabina. Elisa i Damian rozmawiają o interesach, w końcu mówi jej że ona chociaż będzie szczęśliwa z mężczyzną którego kocha. Kiedy Elisa odchodzi jest bardzo zrozpaczona ponieważ dalej kocha Damiana.

Odcinek 118: Horacio wyznaje Alfonsinie że Carmina płaciła Gabino za niebieski dom, który znajduje się obok Cenote, ale to Carmina jest właścicielką. Później Alfonsina szuka Carminy i pyta skąd ma ten dom, ponieważ Rosendo spotykał się tam z kochanką. Elisa nalega żeby Carmina odpowiedziała. Edmundo proponuje Ingrid żeby wyjechali razem z La Ermity. Ingrid odpowiada żeby Gabino wyniósł się z miasteczka razem z walizkami. Gael domaga się od Palomy wyjaśnień, dlaczego powiedziała Ojcu Lupe co zaszło między nimi. Paolma odpowiada że nie może milczeć, ponieważ Elisa odwróciłaby się od niej, a ona nie będzie kłamać, dlatego ma tego już dość i Elisa musi wiedzieć że została zdradzona przez niego. Enrique i Florencia okazują sobie uczucie. Alfonsina widzi ich z daleka. W nocy Ingrid mówi Gabino że musi pojawić się u Alfonsiny, aby Gael nie był przeszkodą kiedy zacznie domagać się swojej części spadku.

Odcinek 119: Gabino szuka Damiana i mówi że chce być właścicielem części przetwórni, dlatego jest gotów zainwestować wszystko co ma. Ramona informuje Begonie że Enrique i Paloma mieli ze sobą kontakt intymny, dlatego musi się z nią ożenić, aby dać swoje nazwisko dziecku którego spodziewa się jej wnuczka. Ingrid pyta Carmine, czy boi się, że ona zacznie mówić o biletach lotniczych jej i Rosenda, o sekrecie przez który Gabino milczał tyle lat. Paloma wyznaje Enrique że jej babcia wymyśliła, że ona spodziewa się jego dziecka. Ingrid mówi Carminie że jest pewna że to ona zabiła Kenie i że jest również odpowiedzialna za śmierć Augusta, ponieważ rzekomo popełnił samobójstwo i wyznaje jej że powiedziała Augustowi przed śmiercią że to właśnie Carmina była prawdziwą kochanką Rosenda.

Odcinek 120: Gabino daje wybór Alfonsinie. Albo zgodzi się żeby był jej wspólnikiem w przetwórni, albo Gael odziedziczy po Rosendzie pół spadku. Ingrid nie może uwieżyć Edmundo, że Gabino zagroził Gaelowi i może wyrządzić mu krzywde, a nawet go zabić. Tymczasem Gabino grozi Gaelowi pistoletem, i mówi mu że musi wiedzieć że z Ingrid jest wszystko w porządku. Enrique prosi Palome o małżeństwo, mówi że choć ma niewiele do zaoferowania, to wie że razem mogą do czegoś dojść. Pojawia się Begonia i podsłuchuje ich rozmowę. Florencia szuka Ramony, aby z nią porozmawiać. Ramona mówi jej że musi ją wysłuchać, ale to nie znaczy że będzie milczeć. Florencia mówi że nie boi się stracić Damiana. Później Damian zapewnia Florencie, że Ramona jest najmądrzejszą osobą w miasteczku i wszystko co mówi ma jakieś znaczenie.

Lektor: Aneczka04.

7 Komentarze

  1. czekam z niecierpliwością na instrukcje jak mogę odtworzyc odcinki z waszej strony w j. Hiszpańskim
    nadal sie nie udało:(

  2. bardzo uwielbiam ten film lubie bardzo elise damiana palome i paru innych nie lubie gabina

  3. Czy na tej stronie są filmiki???ja loffciam ten film a najbardziej lubie Palome.Ps swietne streszczenia co prawda na innych stronach są takie same ale ta strona jest bardziej orginalna.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.