[ON] Streszczenia odcinków 131-134

http://telenovel.blog.pl/files/2013/03/on2.png

Odcinek 131: Gabino wyznaje Edmundo że Ingrid opracowała straszny plan i Gael wpadł w jej ręce i zapłaci za to że jest prawowitym dziedzicem. Edmundo nie wie o czym mówi Gabino. Później Edmundo i Carmina namiętnie się całują, w tej chwili pojawia się Begonia i domaga się wyjaśnień. W nocy Paolo szuka Carminy i mówi jej że teraz będzie wiedzieć kto jest gwałcicielem i ją uderza.

Odcinek 132: Paloma rozmawia z Edmundo i mówi że wyjeżdża z La Ermity aby urodzić dziecko. Pyta się, co się stanie z Enrique. Pożądanie między Elisą a Damianem staje się coraz bardziej silniejsze, zaczynają się całować. Później Edmundo zaleca Ojcu Lupe żeby zabrał Alfonsinę do Meridy na badanie do kardiologa, ponieważ nie jest z nią dobrze. Begonia znajduje Carminę i Edmunda razem i zdaje sobie sprawę jakim typem kobiety jest jej niby przyjaciółka. Po zniknięciu Elisy i Damiana, Carmina mówi Alfonsinie że historia może sie powtórzyć i oboje mogą umrzeć.

Odcinek 133: Gabino szuka Alfonsiny i z dobrej woli oferuje jej bilety, które tak chciała. Tymczasem Edmundo zawiadamia Ojca Lupe że Alfonsina pilnie potrzebuje kardiologa, ponieważ jest w bardzo delikatnym stanie. Elisa wraca do Damiana i odkrywa że rozwiódł się z Florencią. Carmina próbuje otruć Gaela i mówi mu że jako mężczyzna powinien starać się odszukać Elisę i Damiana. Elisa mówi Damianowi że nie zgadza się żeby spali razem na plaży. Damian pyta się czy naprawdę martwi się tym, co może się wydarzyć i ją całuje.

Odcinek 134: Carmina pyta Gabino czy zrobił to o co go prosiła. Gabino odpowiada że Paolo nigdy już nie będzie jej dręczył. W tym czasie gangsterzy brutalnie biją Paolo. Gael mówi Florenci że Damian zapłaci własnym życiem, ponieważ zabrał mu to co najbardziej kochał. Gabino uderza Damiana kamieniem w głowę i zostawia go nieprzytomnego.

Lektor: Aneczka04.

5 Komentarze

  1. lol w odcinku 134 ..Jest żałosne nie wszystko opisane, ja oglądałam ten odcinek:
    Elisa i Damian się całują i spędzają noc na plaży, póżniej Gabino z Carminą coś wymyślają, potem Elisa i Damian Gorąco sę całują, a Gael jest wkurzony mówi do Lucia albo do kogoś nie wiem, potem Elisa i Damian się kłócą i elisa chce wrócić

    • Dobrze przepraszam, że nie wszystko zostało przetłumaczone. Ale nie musisz od razu używać wyrazu żałosne. Ale to już nie mój problem.

  2. do „lolka” zamiast nazekac, to ciesz sie ze chociaz kazdy odcinek jest przetlumaczony, albo najwazniejsze sceny, jesli ci sie nie podoba to po co czytasz…ogladaj po hiszpansku i po sprawie…ja ciesze sie bo najpierw czytam a potem latwiej zrozumiec odcinek…DZIEKI A.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.