[ON] Streszczenia odcinków 135-138

http://telenovel.blog.pl/files/2013/03/on2.png

Odcinek 135: Paloma wyznaje Florenci że jeśli czuje prawdziwą miłość do Enrique to powinna o niego walczyć. Carmina szuka Alfonsiny i drwi z jej nieszczęścia. Mówi Alfonsinie żeby przygotowała się na pogrzeb Damiana, ponieważ jego dni są juz policzone. Gael i Gabino mają brutalne starcie w barze, biją się i z tego powodu zostają zatrzymani. Później Paloma odwiedza Gaela w więzieniu. Gael mówi że Elisa zdradziła go z Damianem. Paloma wybucha i mówi że to on pierwszy zdradził Elise z nią. Elisa i Damian wracają do La Ermity. Damian jest hospitalizowany. Przyjeżdża Alfonsina i mówi Elisie że się myli, jeśli uważa że jest na wygranej pozycji. Elisa mówi że nie boi się jej gróźb.

Odcinek 136: Ramona informuje Elise że Paloma chce opuścić La Ermite, ponieważ wierzy że to rozwiąże sytuację. Damian mówi Ojcu Lupe że porozmawia z Gaelem , kiedy wyjdzie z więzienia, ponieważ nie ma nic do ukrycia. Ksiądz martwi się tym co może się stać. Alfonsina nalega aby Florencia oddała Damianowi pierścionek zaręczynowy który od niego dostała. Jest pewna że jej syn znajdzie kobietę godną siebie. W tym momencie Elisa przychodzi i Florencia daje jej pierścionek, ponieważ Elisa jest kobietą, która Damian kocha. W więzieniu Gael mówi jasno Ojcu Lupe że Damian jest osobą, która sprawiła mu najwięcej bólu i mówi że Damian zapłaci mu za to co mu zrobił. Elisa mówi Damianowi, że jest smutna, ponieważ nie wie czy odzyskają szczęście które czuli jak byli razem na plaży.

Odcinek 137: Alfonsina przychodzi, kiedy Elisa i Damian się całują. Damian prosi Elisę żeby nie wpadła w zaczepki jego matki, ale Elisa nie może wytrzymać i mówi Alfonsinie żeby z nią nie zadzierała, ponieważ nie zna jej jako wroga. Alfonsina zaczyna czuć się bardzo źle i ma atak serca. Florencia całuje Enrique. Enrique mówi Florenci że nie potrzebuje tego pocałunku, ponieważ zdał sobie już sprawę że nic do niej nie czuje. Damian prosi Elise żeby była cicho, ponieważ jego matka dostała ataku serca i jest w bardzo złym stanie. Gael znajduje Damiana i bije go brutalnie żeby go zabić. Kiedy Gael chce uderzyć Damiana głową o skałę, zjawia się Ojciec Lupe z Elisą i proszą go oboje żeby tego nie robił.

Odcinek 138: Kiedy Damian dowiaduje się że Gael jest jego bratem, decyduje sie zrezygnować z miłości Elisy i wysyła jej list na pożegnanie. Damian informuje Gaela że wyjeżdża na chwile do Meridy i mówi że kiedy wróci, to Gael ma juz być po ślubie z Elisą. Ojciec Lupe wyznaje Alfonsinie że widział jak testament Rosenda został spalony w dzień jego śmierci. Paloma pyta Elise czy powiedziałaby Damianowi gdyby była z nim w ciąży. Elisa odpowiada Palomie że powiedziałaby, ponieważ nie chciałaby żeby stało się tak jak z Gaelem. Lekarz informuje Alfonsine i Damiana że jego matka będzie potrzebować operacji na otwartym sercu, ponieważ bez tej operacji nie przeżyje.

Lektor: Aneczka04.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.