4 Lata TELENOVEL.BLOG.PL

Witam Wszystkich Przybyłych Gości!
Pragnę wszystkich powitać w tym ważnym i jakże symbolicznym dniu, w którym obchodzimy 4 rocznicę powstania Naszej Arkadii Telenovel. To idealny czas do chwili wytchnienia, zatrzymania się, podsumowania, nakreślenia dalszej ścieżki rozwoju ale to nade wszystko nasz wspólny czas celebracji.

To niezwykłe uczucie kiedy mój mały plan z przeszłości przyćmił nawet ówczesne marzenia, a to wszystko dzięki naszej pracy, współpracy ale przede wszystkim pasji i miłości do Telenovel, to ona była siłą oraz energią do działania, do wytyczania nowych granic, do rozwoju. Dziś czuję wielką dumę i radość, że mogłam przez te 4 lata być tu z wami. Obecnie Telenovel jest najpopularniejszym blogiem filmowym, oraz najpopularniejszym blogiem całej platformy blog.pl. Nasza strona pojawiała się wielokrotnie w międzynarodowych rankingach stron internetowych takich jak: Alexasurly, woornak, rankwise. Co świadczy o niezwykłej popularności naszej strony. Od powstania odwiedziło ją niemal 20 milionów osób a napisano niemal 2 000 wpisów.

Tworzenie oraz współpraca z Wami była czystą przyjemnością,  wyzwaniem ale przede wszystkim nauką organizacji, grafiki, pisania, kodowania, kierowania, zarządzania. Ten piękny październikowy dzień chyba na wieczne lata będzie dla mnie pamiątką i okazją do wspomnień. Telenovele z latynoskich zakątków ameryki łacińskiej od dzieciństwa umilały mi popołudnia, była to okazja do marzeń do ucieczki od czarności polskiej mentalności czy po prostu rutyny życia. Każda telenovela ma swój urok, każda czegoś uczy i każdą kochamy za coś innego. Z pewnością każdy jakoś oglądał.  Z perspektywy lat wiem, że często powracamy pamięcią do przeszłości do wspomnień, przeżyć jakie wówczas nam towarzyszyły przy oglądaniu. Nie da się tego uniknąć gdyż wspomnienia i przeżycia są częścią naszego życia a pamięć jest wyrazem szacunku i objawem wyższych wartości. Chcę również abyście wspominali mnie oraz stronę jak najlepiej. Chcę aby nasza Strona była właśnie takim beztroskim miejscem, swoistą Arkadią czymś magicznym. Jestem ciekawa waszych refleksji i wspomnień, czekam na nie.

Przede mną kolejny rok blogowania, rok owocnej pracy, nauki nie tylko tu ale też i w realnym życiu, w przyszłym roku kończę studia, bronię tytułu magistra, zaczynam karierę zawodową, być może będzie to ostatni rok jaki spędzę z Telenovel, dlatego chcę abyśmy w dalszym ciągu budowali oraz dbali o nasze wspólne dobro jakim jest – TELENOBEL.BLOG.PL. Liczę Kochani na waszą pomoc i współpracę, liczę na WAS. Postaram się aby blog działał jeszcze lepiej niż dotychczas ;) Na koniec chcę podziękować Administracji Telenovel osobom takim jak:  Esperanza, Aneczka04, Maria Alejandra, Natalia, Grażyna, Monita - Dziękuję Wam za bezwarunkową pomoc i serdeczność oraz współpracę w tworzeniu Telenovel. Liczę też że kolejne miesiące naszej współpracy będą jeszcze lepsze dlatego zachęcam Was – czytelników do aktywnych działań na rzecz promocji naszej strony, wypowiadania się w komentarzach, dyskusji, oraz pomocy przy publikacji – Czekam na WAS. Na wszelkie pomysły i spostrzeżenia jestem otwarta.

Dziękuję Wszystkim za przybycie oraz życzę pomyślności i radości z życia, jesień to idealna pora do przemyśleń oraz długich spacerów a wieczorem przy ciepłej czekoladzie w ciepłym fotelu można oglądać Telenovele ;)))

Pisała dla Was jak zawsze JET ;)

Kategorie: Telenovel

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.