[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 6-8

Trzy Razy Ana – Odcinek 6  Po prezentacji tańca, Anę Lucię spotkała się wielka niespodzianka. Santiago przybył na miejsce, aby obejrzeć jej show. Anibal jest zaskoczony z wyników Any Lucii i zaprasza ją do przyłączenia się do jego zespołu. Ana Laura jest niepocieszona po wypadku jaki miał miejsce podczas jej koncertu fortepianowego. Babcia próbuje podnieść ją na duchu i pokazać, jak dużo już osiągnęła i ile to jest warte.   Ramiro zostaje schwytany przez ludzi, którzy go biją i pozbawiają dokumentów z badań, które poczynił na temat miejsca pobytu Any Lucii. Ana Leticia podchodzi do Any Laury i mówi, że jej żal jest przesadzony i że wykorzystuje swój wypadek, by zwrócić na siebie uwagę rodziny.

Trzy Razy Ana – Odcinek 7  Evaristo poszukuje Soledad, aby ostrzec, że Ramiro z kolei szuka Any Lucii. Na dwoód tego wręcza jej dokumenty, które ukradł Ramiro, a znich wynika, jak bardzo zaawansowane są inwestygacje Ramira. W każdej chwili może bowiem stracić swoją „córkę”. Ana Laura poznaje Valentina, bardzo utalentowanego młodego pianistę, który natychmiast okazuje swoje zainteresowanie dziewczyną.

Trzy Razy Ana – Odcinek 8 Soledad jest całkowicie zdesperowana, by opuścić San Nicolas. Przeraża ją myśl i wręcz zabija, że Ramiro może przyjść i odkryć, że Ana Lucia żyje. Postanawia iść do Chana i prosić o pieniądze w zamian za towary, a następnie uciec z Aną Lucią przed ludźmi, którzy ich szukają. Evaristo dzwoni do Any Leticii i mówi, że musi się z nią zobaczyć w trybie pilnym. Dziewczyna idzie na spotkanie z Evaristo, a ten wyznaje jej, że jej mąż, Marcelo Salvaterra, żyje.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl : Monita

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.