[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 9-10

Trzy Razy Ana – Odcinek 9  Ana Lucia i Soledad przybywają do Meksyku i zamieszkują w pensjonacie, gdzie zostają przyjęte przez Donę Remedios, która to przypadkowo jest kobietą, która zajęła się Santiagiem, gdy ten stracił pamięć. Santiago przybywa do pensjonatu, gdzie mieszkał z Doñą Remedios i spotyka Soledad oraz Anę Lucię. Jest zadowolony z tgo spotkanie, jednakSoledad czuje się znów zagrożona i ostrzega Santiago, iż nie chce widzieć go w pobliżu Any Lucii i nigdy nie zaakceptuje faktu, że on stara się byćchłopakiem jej córki, bo dla niej to tylko obcy bez przeszłości, który nie może zaoferować nic Anie Lucii.

Trzy Razy Ana – Odcinek 10  Ana Laura odrzuca oświadczyny Ramira w obawie, że on po prostu chce być z nią litość. Z drugiej strony Ana Lucia odkrywa, że istnieje inna kobieta, która była obecna w przeszłości Santiaga.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl : Monita

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.