[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 16-20

Trzy Razy Ana – Odcinek 16  Ana Lucia i Dona Remedios rozmawiają, ale obie są bardzo zaniepokojene zniknięciem Santiago. Jest bowiem bardzo późno i jeszcze nie wrócił. Dona Remedios wyznaje, że Anibal powiedział jej, że widział Santiago wsiadającego do taksówki z Evaristo. Na to zmartwiona Ana Lucia od razu mówi Remedios, że Evaristo nie jest sprzedawcą, lecz prywatnym detektywem. Dona Remedios postanawia udać się do Soledad i zapytać, co ją wiąże z Evaristo i dlaczego tak się go boi, gdyż teraz życie jej chrześniaka, Santiago może być zagrożone. Maribel dociera do pensjonatu Donii Remedios i szuka Anibala, by zostać główną akrobatką w jego shor. Jednak na miejscu spotyka Anę Lucię i nie może uwierzyć, że mieszka w tym miejscu. Myśli, że Ana Lucia wyjechała z San Nicolas dla Anibala i tym samym, by być jedyną gwiazdą jego pokazu, zajmując miejsce Maribel. Ana Lucia nie wytrzymuje pretensji Maribel, ponieważ jest za bardzo zmartwiona nieobecnością Santiago i postanawia pozostawić Maribel samą z jej domysłami.

Trzy Razy Ana – Odcinek 17  Po spędzeniu nocy w domu brata, Iñaki, Javier powraca do pensjonatu Doni Remedios, gdzie na codzień mieszka z ojcem. Okazuje się jednak, że pokój, który był mu przydzielony ma teraz dzielić z Maribel, która dopiero co dotarła do miasta. Nie wiedząc o tym, wchodzi do swojego pokoju i od razu się rozbiera. W tym samym czasie Maribel wychodzi spod prysznica i oboje, zaskoczeni, zaczynają krzyczeć, widząc siebie nawzajem nago. David spotyka Doñę Cahan w San Nicolas, a ona oferuje czytanie mu z ręki. Zdając sobie sprawę, że to co kobieta mówi jest prawdą, pozwala, by Chana również postawiła mu karty i w ten sposób Chana ostrzega Davida, by wystrzegał się kobiety intrygantki oraz, by dbał o miłość swojego życia w przeciwnym razie może stracić ją na zawsze. Ana Leticia mówi Jennifer, że Evaristo zadzwonił do niej i powiedział jej, że Marcelo żyje. To dlatego nie była w stanie spać spokojnie ostatnio. Jennifer prosi Aę Leticię, aby zachowała spokój i nie dawała wciągnąć się w grę Evaristo. Kobieta jednak jest zdeterminowana, by ekshumować rzekome szczątki Marcelo i na podstawie testu DNA, dowiedzieć się, czy to prawda, co powiedział Evaristo. Santiago prowadzi spokojnie swoją taksówkę, ale nagle zatrzymany zostaje przez policję, która prosi go, by zjechał natychmiast na pobocze i wysiadł z pojazdu. Santiago jest oporny, ponieważ nie popełnił żadnego przestępstwa, ale oficer zmusza go do zatrzymania, chwyta i od razu zabiera do więzienia.

Trzy Razy Ana – Odcinek 18-19  Evaristo płaci policjantowi, który aresztował Santiago, za to, że zrobił to dokładnie tak, jak go prosił. Ana Lucia jest bardzo zaniepokojona o Santiago i dzwoni do Evaristo, by poprosić go o pomoc w jak najszybszym wyciągnięciu Santiaga z więzienia. Mężczyzna korzysta z sytuacji i wmawia Anie Lucii, że poprzez swoje wpływy zdoła rozwiązać stację, w jakiej znalazł się Santiago.  Ernestina wspomina ze smutkiem rzekomą śmierć Marcelo i nie może powstrzymać łez na myśl o tamtym wydzarzeniu. Jest  sfrustrowana, pamiętając, że Marcelo miał przekazać jej informacje na temat miejsca pobytu Any Lucii. Wiele lat spędzili na szukaniu jej, jednak w tym czasie nastąpił śmiertelny wypadek, w którym zginął Marcelo i Ernestina pozostała w niewiedzy, nie otrzymując odpowiedzi na swoje pytanie o miejsce pobytu Any Lucii.  Ramiro dowiaduje się, że Ana Laura jest z Valentinem w kawiarni i nie może opanować swojej zazdrości, dlatego też idzie do niej. Po przyjeździe na miejsce, widzi jak Valentin prawie całuje Anę Laurę, Nie wytrzymuje  i rzuca się na Valentina z pięściami. Ana Laura jest zła na Ramiro za jego zachowanie. Valentin natomiast chce uchronić Anę Laurę przed wszystkimi cierpieniami, które spowodował Ramiro i korzysta z okazji, aby poczynić krok w swoich dalszych planach i mówi Ramiro, że on i Ana Laura są już zaręczeni. Soledad rozmawiai przez telefon z Chaną i prosi ją, aby powiedziała wszystko, co wie. Chana wyznaje, że nie może dłużej żyć w ten sposób i że ona i Orlando wiedzą, że mała dziewczynka została porwana.  Iñaki zabiera Santiago, aby zobaczył jego nowe mieszkanie, ale po wejściu, Santiago czuje chłód, który biegnie przez całe jego ciało i ma wrażenie, że był tu już wcześniej. Iñaki podejrzewa, że ​​Santiago może pamiętać rzeczy z jego przeszłości i obiecuje mu pomóc dowiedzieć się, kim byli właściciele tego mieszkania i w ten spsób dowiedzieć się, czy istnieje jakikolwiek związek między nimi a Santiago.

Trzy Razy Ana – Odcinek 20  Ana Leticia ostro kłóci się z Aną Larą, ponieważ Ana Lara nie ma nic przeciwko, by wuj Mariano poślubił Jennifer. Ana Leticia mówi jej, że ta nic nie wie, gdyż wuj Mariano nie powinien poślubić Jennifer ani nikogo innego – bowiem w planach Any Leticii, ona chce go tylko dla siebie.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl : Monita

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.