[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 21-25

Trzy Razy Ana – Odcinek 21  Ramiro postanawia przekonać ukochaną, że jej siostra od dzieciństwa była o nią zazdrosna. Kobieta nie zdaje się być przekonana, ale odwzajemnia pocałunek ukochanego. Soledad powoli zaczynają dręczyć wyrzuty sumienia. Tymczasem Santiago wyznaje Remedios, iż przypominał sobie dwa imiona ze swojej przeszłości, rozmowę podsłuchuję Soledad.

Trzy Razy Ana – Odcinek 22  Soledad coraz bardziej boi się że Santiago może odzyskać pamieć, odradza Anie Lucii związku z ukochanym. Tymczasem Ana Leticia odradza wujowi ślubu. Soledad wymusza na Evariście aby ten pozbył sie Sandiaga z życia Any Lucii. Niespodziewanie Ramiro oświadcza Anie Laurze.

Trzy Razy Ana – Odcinek 23  Ana Lucia oddaje się Santiagowi. Miedzy wujem Marianem a Ramirem dochodzi do kłótni,  Ana Laura staje w obronie ukochanego. Ana Leticia po raz kolejny wpaja siostrze kłamstwa na temat Ramira, kobieta po raz kolejny wierzy w słowa siostry, tym samym w rozpaczy pozbywa się pierścionka zaręczynowego.

Trzy Razy Ana – Odcinek 24  Ana Leticia oddaję pierścionek siostry Ramorowi., mężczyzna wdaje się w sprzeczkę z zawistną siostrą. Mariano coraz bardziej jest wściekły na Ramira, myśląc że igra z jego bratanicami. Leonor pocieszą Ane Laurę, mówiąc że wierzy w szczere uczucia Ramira.

Trzy Razy Ana – Odcinek 25  Mariano odkrywa że Ana Leticia wynajęła mieszkanie Ramirowi, jest na nią wściekły. Dona Chana prosi Orlanda aby zaprzestał porykiwań Soledad i jej córki, mężczyzna ma odmienne zdanie wyznaje Ramoriwi że Ana Lucia żyje. Remedios widzi że Soledad coś trapi, postanawia jej pomóc.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl : Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.