[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 26-28

Trzy Razy Ana – Odcinek 26  Orlando widzi interes w pomocy Ramirowi, oczekuje opłaty za zdjęcia Any Lucii. Ana Leticia oraz Santiago przypadkowo spotykają się w centrum handlowym, mężczyzna rozpoznaję kobietę, kobieta myśląc że mężczyzna jest wytworem jej wyobraźni szybko znika. Ana Lucia po raz kolejny knuje intrygę przeciw siostrze. Ramiro chcę porozmawiać z Ernestiną, ale ta go wyrzuca.

Trzy Razy Ana – Odcinek 27  Anie Leticii po raz kolejny udaje się dokuczyć siostrze. Orlando posądza Sandiaga o kradzież, przez co mężczyzna zostaje zatrzymany przez policję. Soledad uprzedza Evarista, iż Orlando zna prawdę, mężczyzna postanawia zająć się mężczyzną i zleca jego pobicie.

Trzy Razy Ana – Odcinek 28  Orlando zostaje ciężko pobity. Daniel próbuje przespać się z Aną Leticią, kobieta odmawia. Soledad wypytuje  Evarista o Sandiaga, mężczyzna oznajmia kobiecie, że Santiago jest żonaty z siostrą Any Lucii. Soledad nie może w tą uwierzyć, kobieta z łzami w oczach czuje przerażenia, boi się że jej córka może wkrótce poznać prawdę na temat swojego pochodzenia.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl : Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.