[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 29-31

Trzy Razy Ana – Odcinek 29  Jenifer oznajmia Anie Leticii iż są wyniki badania DNA Marcela. Maribel oraz Ana Lucia udają się do szpitala aby odwiedzić rannego Orlanda. Santiago pakuje się i postanawia lecieć do Costa Paraiso, by poznać swoją przeszłość, tym samym lotem leci Ana Leticia. Jenifer odbiera wyniki badań DNA, ulega pokusie i otwiera kopertę z wynikami, dowiadując się że to nie Marcel a pochowała rodzina.

Trzy Razy Ana – Odcinek 30  Ana Lucia jest załamana, rozłąką z ukochany boi się go stracić.  Żegnając go na lotnisku prosi aby nigdy jej nie opuścił i wrócił. Chana wyczytuje z dłoni Ramira, iż wkrótce na swej drodze spotka starego przyjaciela, który będzie jego wrogiem.

Trzy Razy Ana – Odcinek 31  Jenifer oraz Ana Leticia, spotykają się na szczycie jednego z budynków. Jenifer wypada tragicznie z budynku, Ana Leticia ucieka. Santiago przybywa na miejsce w którym jest Jenifer. Nagle człowiek Everista strzela do Sandiaga, cudem mężczyźnie udaje się uciec. Evaristo grozi Orlandowi, że jeżeli wyzna prawdę Anie Lucii to go zabije. Ana Lucia tęskni za Santiagiem, nie wyobraża sobie życia bez ukochanego.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl : Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.