[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 35-36

Trzy Razy Ana – Odcinek 35  Santiago postanawia spotkać się z Evaristem i dowiedzieć się czemu mężczyzna go okłamał. Dochodzi do spotkania, Santiago zmusza Evarista aby ten wyznał mu całą prawdę. Ramiro wchodzi do domu Valentina, szybko spostrzega zdjęcia Any Laury, dochodzi do wniosku, że Valentin ma obsesję na punkcje Any Laury. Evaristo nie wyznaję całej prawdy o Santiagu, twierdząc że chcę chronić Ane Lucie i Soledad. Ana Leticia wykorzystuję żałobę i przygnębienia wuja Mariana i postanawia być z nim dłużej i bliżej.

Trzy Razy Ana – Odcinek 36  Soledad poszukuję pracy, gdyż ich sytuacja ekonomiczna jest coraz gorsza, udaje się na rozmowę w sprawie pracy. Ana Lucia chcę jej towarzyszyć, ale Soledad obawia że w bogatej dzielnicy może ktoś ją rozpoznać. Ana Leticia spędza z wujem coraz więcej czasu, niestety ku jej zaskoczeniu jej obecność nie pociesza Mariana, gdyż ten nadal wspomina tragicznie zmarłą Jenifer. Ertesita i Ana Laura udają się na spotkanie z Valentinem. Mariano przeczuwa, że Velenitn może skrzywdzić jego bratanicę.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl : Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.