[PM] Po prostu Maria – Odcinek 122-123

Po prostu Maria – Odcinek 122  Maria ucieka ze szponów Vanessy  i przy pomocy swojego sąsiada przychodzi do klasztoru, gdzie oferuje pracę w zamian za dach nad głową.  Maria jest załamana, gdyż sądzi, że jej dziecko zmarło, nie wiedząc, że jest bliżej swojej córki, niż sobie wyobraża. Nayeli i Fausto utrwalają ich związek, bo teraz mają pieniądze, by żyć w wielkim luksusie, zdają sobie sprawę, że ich największym bogactwem jest miłość między nimi. Pina i Laureano postanawiają adoptować dziecko, i w tym celu rozpoczynają wizyty w domach dziecka,  aby sprawdzić która pociecha skradnie im serce.

Po prostu Maria – Odcinek 123  Vanessa się nie poddaje, stara się uzyskać od sąsiada jakąś wskazówkę, aby znaleźć Marię nie wiedząc, że kryje się w tym samym domu, gdzie jej dziecko. Pina i Laureano  podejmuje decyzję, aby rozpocząć proces adopcji Lupity,  bo odkąd widzieli dziecko zakochali się w niej … Ale nie wie, że w rzeczywistości Lupita jest córką Marii. Alejandro spotyka się z Maryją, a ona go nie rozpoznaje. A później, Alejandro dowiaduje się, że Maria nazywa się teraz Elisa i straciła pamięć w wypadku, więc nie pamięta swojej przeszłości.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl : Natalia

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.