[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 43-45

Trzy Razy Ana – Odcinek 43  Santiago pamięta słowa Any Leticii, jak mówiła, że go kocha i że musiała „pochować” Marcelo. Santiago czuje się zmieszany, gdyż już sam nie wie, czy naprawdę kocha Anę Leticię, czy Anę Lucię. Santiago wie, że nie może igrać z uczuciami Any Lucii i nie wie, jak wytłumaczyć to, co dzieje się wokół niego. Dlatego też uważa, że lepiej będzie, jak więcej nie spotka się z Aną Lucią i zniknie z jej życia na zawsze. Iñaki próbuje uwieść Anę Leticię ponownie w biurze, ale ona jasno daje mu do zrozumienie, że nic nigdy między nimi  nie będzie, gdyż jest między nimi zbyt wiele różnic klasowych. Jednak później Ana Leticia towarzyszy Mariano, gdy ten wybiera sie w odwiedziny do Viridiany. Anę Leticię nudzi to jednak i decyduje się spoatkać z Inaki i wypić z nim kieliszek wina w jego mieszkaniu. Gdy właśnie mają wznosić toast, do drzwi mieszkania puka Ana Lucia i prosi Inaki, aby zabrał ją do Santiago. Iñaki  ukrywa Anę Lucię przed Ana Leticia, by ta nie widziała jej w mieszkaniu Ramiro, gdzie jest Santiago. Ramiro rozmawia z Santiagiem i prosi go, aby pozwolił mu porozmawiać Aną Lucią, ale Santiago milczy i w tym momencie rozbrzmiewa dzwonek do drzwi jego mieszkania. Otwierając drzwi Iñaki mówi mu, że jest z nim Ana Lucia i Ramiro nie może uwierzyć w to co widzi.

Trzy Razy Ana – Odcinek 44   Santiago wyznaje Anie Lucii, iż odkrył, że kocha swoją żonę i przeprasza ją za to, ale Ana Lucia odpowiada mu, że wina również leży po jej stronie. Wiedziała bowiem, co może się zdarzyć, jeśli  odkryje prawdę o swojej tożsamości i swoim życiu. Santiago mówi, że kocha także i ją i nie chce jej stracić, ale Ana Lucia stawia mu ultimatum i mówi, że ma tylko dwie możliwości: odejść z żoną i układać swoje życie bez Any Lucii lub poprosić o rozwód swoją żonę i rozpocząć nowe życie z nią, Ana Lucią. Ana Leticia próbuje uwieść Ramiro i zdejmuje ubranie przed jego oczami. Ramiro podchodzi do niej i mówi mu, że naprawdę podoba mu się to, co widzi, ale dlatego, że wygląda jak jej siostra, Ana Laura i to ją sobie teraz wyobraża. Nie mniej zdaje sobie sprawę, jak różne są te dwie kobiety i odrzuca Anę Leticię, prosząc, by się ubrała i wyszła. Ana Leticia mówi mu, że na razie zostawi go w spokoju i odejdzie, ale uważa, że obje tracą szansę na miłość i że mogliby być razem, Ramiro bierze ją za rękę i jednak nie daje jej odejść, ponieważ myśli, że na zewnątrz będą Santiago i Ana Lucia. Zaczyna zatem całować kobietę, by ją zatrzymać, ale nadchodzi Ana Laura i Ramiro się denerwuje. Mówi groźnie Anie Leticii, że ma być cicho, bo inaczej pożałuje.

Trzy Razy Ana – Odcinek 45  Maribel mówi Anie Lucii, że czuje się przez nią zastąpiona, ale dodaje, że zawsze miała wszystko, co zechce i kiedy chce oraz mówi jej, że jeśli tylko sama  zechce ją pokonać, osiągnie to. Ana Lucia mówi, że jej postawa sprawia, że czuje się zmieszana, gdyż ona zawsze ją podziwiała, ale przede wszystkim ma w niej przyjaciółkę. Maribel zadziwia czułość, jaką jej okazuje Ana Lucia i przeprasza ją, ponieważ nigdy nie myślała, że ​​Ana Lucia dażyła ją takimi uczuciami i że podziwiała ją tak, jak mówi. Ramiro mówi Anie Laurze, że nie może uwierzyć, że jest ona zdecydowana, aby spotykać się i zakochać się w Valentinie. Ana Laura prosi go, by nie kontynuować tematu, bo nie zgadza się o tym mówić. Ramiro mówi jej, że się nie podda i nie jest gotowy do stracenia jej z winy Any Leticii, ponieważ to ona rozsiewała kłamstwa, które ​​teraz ich mają rozdzielić. Ana Laura broni Anę Leticię i mówi, że ta tylko chce jak najlepiej dla niej. Ramiro proponuje Anie Laurze, że zostanie narzeczonym Any Leticii  w czasie krótszym niż tydzień. A jeśli Ana Leticia naprawdę się z nim zwiąże, pokaże w ten sposób, iż cały ten czas kłamała, igrając z uczuciami Any Laury i Ramiro.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl :  Monita

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.