[PM] Po prostu Maria – Odcinek 125 FIN

Po prostu Maria – Odcinek 125 FIN  Rodrigo dowiaduje się, że Maria nie odzyska pamięci mimo podejmowanych prób, więc zdaje sobie sprawę, że on sam, Alejandro, a także i Cristobal mają równe szanse, by Maria mogła się zakochać, w któryś z nich. Claudia postanawia zadzwonić do Juana Pablo, aby mu powiedzieć, kto porwał jej matkę. W zamian jednak żąda, by Paloma zmieniła swoje oświadczenie. Policja przesłuchuje Marię i wspólnie odkrywają, że Vanessa była rzekomą siostrą trzymała ją w niewoli przez te wszystkie miesiące. Tymczasem Vanessa odwiedza dom dziecka, gdzie znajduje się Lupita …! I kradnie dziecko, aby kontynuować swoją zemstę wobec Marii! ”

Wreszcie Maria, po przygodach z Rodrigo, Alejandro i Cristobalem podejmuje dycyzję z kim chce iść przez życie – odtąd u jej boku na zawsze pozostanie Cristobal, ale kobieta pragnie nadal mieć dobre stosunki ze wszystkimi. Z drugiej strony, dziecko adoptowane przez Crispinę i Laureano okazuje się być zaginioną córką Marii, która zostaje z powrotem oddana matce, ale para zdecyduje się pozostać blisko niej, gdyż mała skradła ich serce. Podczas chrztu Lupita Vanessa wchodzi do kościoła i strzela do Marii, ale Cristobal ją zasłania i to właśnie on otrzymuje pocisk, który prawie go zabił, na szczęście został zabrany do szpitala na operację i wszystko poszło dobrze ,  Vanessa znalazła się w więzieniu i została tam zamordowana.  Maria i Christopher ponownie biorą ślub i mają piekną, religijną ceremonię.  Pięć lat później, wszyscy są obecni na imprezie dla dzieci oraz zapewnieniają się o prawdziwej miłości  Zuria Vega miała szczególny udział i pojawiła się w ostatniej scenie jako Oblubienica AlejandA.

FIN

Po raz ostatni streszczenia  PO PROSTU MARII dla Telenovel.blog.pl  pisali:  Monita, Natalia oraz Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

6 Komentarze

  1. Od dawna wchodzę ale wpisuję się dopiero teraz. Kontynuuj swoją pracę bo naprawdę codziennie wchodzę i jest zawsze co czytać! :) Pozdrawiam ciepło w mroźny wieczór. Papa! :)

  2. Mam nadzieję, że ten odcinek będzie super, bo z każdym kolejnym telenowela jest coraz bardziej ciekawsza, dzięki! ;)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.