[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 46-47

Trzy Razy Ana – Odcinek 46  Santiago przypomina sobie, iż Ana Lucia zażądała niegdyś od niego rozwodu, w pamieć pozostają również słowa Ramira, który twierdził iż mężczyzna nie może polegać na żonie, bo nie zna jej prawdziwych intencji. Ana Leticia korzysta z okazji i prosi babcię o kolczyki, które te miała podarować Jenifer, pokazując tym samym że ma słabość do rzeczy materialnych. Ińaki podejrzewa że Ana Leticia coś ukrywa, odpowiedzi postanawia szukać w szufladzie kobiety, w której znajduje jej paszport, mężczyzna odkrywa że Ana Leticia wróciła z Costa Paraiso w dniu tragicznej śmierci Jenifer, podejrzewa, że kobieta miała coś wspólnego z tym tragicznym wypadkiem. Ernestina przedstawia rodzinie Valntina jako chłopaka Any Laury. Ana Leticia udaje się do salonu urody i prosi o o fryzurę identyczną ja jej siostra. Marcelo przypomina sobie rozmowę z mężem Remiedios…

Trzy Razy Ana – Odcinek 47   Ramiro rozmawia z Aną Leticią, pyta się co kobieta naprawdę do niego czuję. Mariano zaprasza Virdinie na obiad, kobieta twierdzi że zapłaci za siebie, mężczyzna wyznaje jej że widzi teraz w niej piękną i inteligenta kobietę. Ana Leticia uwodzi Ramira. Ana Laura jest bardzo zrozpaczona widząc że jej siostra spędza czas z Ramirem.  Kobieta obawia się że jej siostra przyjmie propozycję mężczyzny odnośnie związku. Valentino pocieszą Anę Laurę, mówiąc że jej siostra ma prawo ułożyć sobie życie na nowo.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl :  Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.