[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 48-49

Trzy Razy Ana – Odcinek 48  Virdinia i Marino podpisują umowę wynajmu lokalu na nowy butik kobiety, między parą dochodzi niemal do pocałunku, który przerywa Ana Leticia, siostrzenica wpada w furię widząc wuja z inną kobietą. Mariano oznajmia siostrzenicy, że to tylko biznes. Ana Leticia oznajmia Virdini, że nie chcę aby ona oraz żadna inne kobieta nie zbliżała się do jej wuja. Marcelo jest zdeterminowany, chce spotkać się z byłą żoną.  Dochodzi do spotkania, kobieta nie może uwierzyć w to co widzi, postanawia przejechać Marcela. Mężczyźnie udaje się uniknąć wypadku.

Trzy Razy Ana – Odcinek 49   Ińaki zapraszam Ane Leticie na kolację. Kobieta orientuje się że w jej rzeczach brakuje paszportu. Mężczyzna wypytuje dlaczego była tam i z powrotem w Costa Paraiso w dniu śmierci Jenifer. Kobieta odmawia złożenia wyjaśnień, jednocześnie prosi aby ten nic nie mówił jej wujowi o tym fakcie, gdyż ten przejąłby się niepotrzebnie. Santiago odwiedza Remedios, spotyka Soledad, a następnie Ane Lucie. Ana Leticia nie rozumie dlaczego Santiago chcę rozmawiać z Soledad i domaga się od mężczyzny wyjaśnień.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl :  Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.