[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 50-51

Trzy Razy Ana – Odcinek 50  Ana Leticia przebiera się za siostrę i udaje się na kolację z Valentinem, wierzy w złe zamiary Valentina, o którym powiedział jej Mariano. Ana Leticia odkrywa prawdę, wie że Valentin knuł przeciwko jej siostrze intrygi aby zemścić się na wuju Mariano. Wściekły Valentin przysięga że zemści się na niej. Orlando oznajmia Maribel, iż chcę z nią porozmawiać. Maribel w trakcie rozmowy oświadcza Orlandowi, iż Ana Lucia zakochana jest bez pamięci w Santiagu i niczego po za nim nie widzi.

Trzy Razy Ana – Odcinek 51   Ana Lucia jest podekscytowana powrotem Santiaga do pensjonatu. Wszyscy oczekują przyjazdu Santiaga, robią specjalną ucztę na jego cześć. Remiedios radzi Anie Lucii aby nauczyła się gotować potrawy, które lubi Santiago.  Ana Letcia jest bardzo zadowolona z związku z Ramierem wyznaje swoje zamiary Leonor. Leonor kategorycznie zakazuje jej związku, mówiąc iż jej siostra będzie z tego powodu cierpieć. Ana Leticia ignoruję proźby Leonor. Szuka Ramira, po przybyciu mężczyny dowiaduje się że Santiago żyje, nie może w to uwierzyć. Ana Laura wyznaje wujowi, iż nie przestałą kochać Ramira.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl :  Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.