[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 52-53

Trzy Razy Ana – Odcinek 52 Ewaristo udaje się do Chany, okazuje się że przez lata Ewaristo dbał i płacił za ochronę Soledad i jej córki. Chana zapewnia mężczyznę iż z radością oraz przyjaźnią troszczyła się o kobiety, ma jednak za złe iż Soldead ukrywała prawdę przed przybraną córką. Na pożegnanie Chana wróży Ewaristowi z kawy, kobieta wyczytuje z kawy, iż mężczyzna jest poważnie chory. Ramiro rozmawiam z Soledad, stwierdza iż nie miał pojęcia że ta przez lata była matką Any Lucii. Tadeo stwierdza że Ińiaki niczym nie różni się od clowna, gdyż przybiera nie swoje ubrania i wstydzi się swojej rodziny.

Trzy Razy Ana – Odcinek 53   Leonor odnajduję ojca Santiaga, aby oznajmić mu iż jego syn jest żywy. Mężczyzna jednak jej nie wierzy. Ana Lucii kłoci się z Orlandem. Ana Leticia wyznaję Anie Laurze, że podczas jej nieobecności rozmawiała z Valentinem i odkryła że ten chcę się zemścić na wuju Mariano, rozkochując ją. Ana Laura nie może w to uwierzyć, w porywie emocji spada ze schodów, uszkadzając kostkę. Świadkiem wypadku jest Ana Leticia, która nic nie robi.

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl :  Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.