[TA] Trzy Razy Ana – Odcinki 54-55

Trzy Razy Ana – Odcinek 54 Ramiro oznajmia Anie Leticii że jest kompletnie zakochany w Anie Laurze, kobieta stwierdza że to miraż, a tak naprawdę jest zakochany w niej. Ińiaki mówi Anie Leticii, iż Ramiro nie jest facetem dla niej. Santiago mówi Anie Lucii, iż miał omdlenia i powinien udać się do lekarza. Ana Luciia nalega aby mężczyzna udał się do lekarza, aby stwierdzić co było przyczyno omdlenia i czy ma to związek z jego amnezją.

Trzy Razy Ana – Odcinek 55   Kolejne odcinki już wkrótce…

Streszczenie pisała dla Telenovel.blog.pl :  Jet

Kategorie: Streszczenia

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

10 Komentarze

  1. Jak dla mnie to głupota w połowie serialu go urywać. Znając życie to już nie wróci do TV

  2. Skoro nie miałaś streszczenia droga do szczęścia i nie masz streszczenia twoja na zawsze to znaczy że wiedziałaś że zrezygnują z drogi do szczęścia i wiesz że twoja na zawsze też z niej zrezygnuje tv4 po 41 odcinku czyli na forum piszą prawdę że zrezygnują. Z twoja na zawsze pisali tak samo o droga do szczęścia nie wierzyłam wtedy teraz wierzę co tam piszą

  3. Czyli serial Twoja na zawsze będzie przerwany po którymś odcinku? Przecież to bez sensu. Mogli dać ciąg dalszy Drogi do szczęścia a gdyby Trzy razy Ana się skończyła dać Twoja na zawsze. Albo inna telke, bo ta Tw na zawsze jak na razie jest nudna.

  4. Tak pisze na forum o drodze do szczęścia też pisali i im nie wierzyłam teraz zaczynam wierzyć

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.