Przerwa w publikacji

http://telenovel.blog.pl/files/2013/06/inf.png

Uprzejmie informuję, iż z powodu problemów osobistych i kulminacji wielu zobowiązań naukowo-zawodowych, nastąpiła przerwa w publikacji nowych wpisów. Powyższa przerwa potrwa do Kwietnia bieżącego roku. Z nowymi wpisami wracamy zaraz po świętach Wielkanocnych.  Mam nadzieję że zrozumieją państwo moją decyzję, w chwili obecnej stronę prowadzę sama, a zasób czasowy mam ograniczony.

Przy okazji przypominam, iż nadal poszukuję osób chętnych do współpracy w tłumaczeniu streszczeń Telenovel z języka hiszpańskiego na polski. Chętne osoby proszę o kontakt na: telenovel@onet.pl

Z poważaniem – JET / Naczelny Autor Telenovel /

Kategorie: Telenovel

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

1 Komentarz

  1. Mam nadzieję, że wkrótce pojawia się najnowsze choc z kilka odcinków do przodu zarówno twoja na zawsze jak i trzy razy ana

    PS
    Jeśli ktoś się czegoś podejmuje i daje złudne nadzijeę to powinien się wywiązywać, a nie, że ktoś ciągle wchodzi na stronę i okazuję się że wciąż nie ma nowych wpisów.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.