„Esmeralda” Powraca!

Co roku o tej porze mieliśmy zawsze przyjemność informowania o premierowych Telenovelach na TV4. W tym roku władze telewizji, postanowiły nas zaskoczyć, gdyż po raz pierwszy nie będziemy oglądać nowej Telenoveli, a obejrzymy tym razem legendarny obraz z przed niemal 20 lat – Esmeralda. Pomysł niewątpliwie oryginalny, ale czy uda się powtórzyć wielki sukces oglądalności sprzed lat? O tym się dowiemy już niebawem. Należy nadmienić, iż Esmeralda była jedną z pierwszych Telenovel, emitowanych w polskiej telewizji i została przyjęta z wielkim entuzjazm przez polskich widzów.

Będziecie oglądać? Uważanie powtórną emisję za dobry pomysł? Chcecie aby na naszej stronie pojawiły się nowości z Tej właśnie Telenoveli? 

PREMIEROWY ODCINEK JUŻ 25 WRZEŚNIA W TV4

Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości. Odtwórcy głównych ról  Leticia Calderón i Fernando Colunga z dnia na dzień stali się supergwiazdami, uwielbianymi i niezwykle gorąco przyjmowanymi na całym świecie.

Czy „Esmeralda” podbije serca kolejnych pokoleń polskich widzów? Przekonamy się jesienią. Pewne jest to, że powrót takiej telenowelowej legendy będzie prawdziwą gratką dla ogromnej rzeszy dawnych fanów.

SONDA – Czy jesteś za tym aby „Esmeralda” znalazła się w ramówce TELENOVEL.BLOG.PL? – ZAGŁOSUJ

Wraca Esmeralda!Wraca Esmeralda!Wraca Esmeralda!

Kategorie: News, Telenovel

O Jet

JET – Potomek lat 90′, wielka optymistka idealistka, pacyfistka. Marzenia są jej siłą napędową. Telenovele ogląda od lat najmłodszych, lata te sprawiły że miłość ta wciąż trwa i się rozwija niczym najpiękniejszy kwiat. Blogi z Telenovelami prowadzi od 2009 roku, między czasie prowadziła również blog graficzny. Telenovel.blog.pl jest dla niej małą finezyjną arkadią (oazo), ucieczko od zgiełku świata codziennego, wytworem jej marzeń, ambicji i pasji.

4 Komentarze

  1. Ah i ten Fernando Colunga, który był moją pierwszą miłością w dzieciństwie :D pozdrawiam i zapraszam na swojego bloga, mimo że jest poświęcony innej tematyce :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.