Trzy Razy Ana

Trzy Raz Ana (hiszp Tres veces Ana )
Emisja: od pn do pt o 17:00 w TV4
Kraj i rok produkcji:  Meksyk, 2016
Wyprodukowana przez:  Televisa
Liczba odcinków: 102

FABUŁA OBSADA

Streszczenia*:  Odcinki 1-5  -  Odcinki 6-8  -  Odcinki 9-10  -  Odcinki 11-15  -  Odcinki 16-20  -  Odcinki 21-25  -  Odcinki 26-28  -  Odcinki 29-31  -  Odcinki 32-34  -  Odcinki 35-36  -  Odcinki 37-38  -  Odcinki 39-40  -  Odcinki 41-42  -  Odcinki 43-45  -  Odcinki 46-47  -  Odcinki 48-49  -  Odcinki 50-51  -  Odcinki 52-53  -  Odcinki 54-55

Zdjęcia:  Prezentacja Telenoveli  -  Zdjęcia z Planu  -  Zmysłowa Ana Leticia  -  Pierwszy Pocałunek Miłości Any Lucii i Santiaga  -  Łaknąca Ana Leticia   –  Nasi Przystojniacy  -  Podobne a jednak różne  -  Ognista Ana Leticia  -  Wielki Finał cz I  -  Wielki Finał cz II  -  Wielki Finał cz III

Filmy:  Zwiastun „Trzy Razy Ana”  -  Zwiastun „Trzy Razy Ana w TV4”

Polskie odcinki :  Wszystkie odcinki PL dodawane na bieżącą

Multimedia:  Czołowka „Trzy Razy Ana”  -  Piosenka Przewodnia – Se puede amar  -  Czołówka 

Ekstra:  „Trzy Razy Ana” już wkrótce w TELENOVEL  -  Premiera – Trzy Razy Any  -  Animacje 1

 *Streszczenia tłumaczone są z oryginalnej, pełnej hiszpańskiej wersji, dlatego mogą odbiegać numerycznie i częściowo merytorycznie od polskiej skróconej wersji, która emitowana jest przez TV4! Całkowicie Zakazuje ich kopiowania oraz publikowania !

21 Komentarze

 1. Czy będzie dalsza emisja „Drogi do szczęścia”,jeśli tak ,to kiedy i na jakim kanale?

 2. Ja również chcę wiedziec dlaczego zostało przerwane nadawanie << Drogi do szczęścia << Kiedy wznowienie ??????

 3. Chcemy dalszych odcinków „Droga do szczęścia” Wielu moim znajomym były interesujące. Prosimy o dalsze nadawanie.

 4. Ja również chcę wiedziec dlaczego zostało przerwane nadawanie << Drogi do szczęścia<<0 <>

 5. Odcinki zostały przerwane gdyż TV4 wykupiło licencję na 41 odcinków. Poza tym okazało się, że nie mają prawa emitować telenoweli w całości. Krążą plotki w internecie, że DDS zostanie wznowiona w marcu.

  • szczerze to coś się ociągają ze streszczeniami Trzy razy Ana , tak na marginesie to fajna telcia

   • Bardzo fajna telenowela. Już na Maksa się wciągnęłam. Chyba nie będzie nudna bo tylko 102 odcinki a fabuła bardzo ciekawa. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :)

 6. szczerze jestem trochę zawiedziona tą telenowelą, czekałam na nią z niecierpliwością ………a nie jest tak interesująca jak mi się zdawało. Nie ma akcji, nic się praktycznie nie dzieje, tylko wspomnienia , wspomnienia i wspomnienia ………….czy ktoś też ma takie wrażenie?

  • Również jestem zawiedziona tą telenowelą. Jedna akcja toczy się kilka odcinków (o ile można nazwać to akcją, bo niewiele się tam dzieje). Mam wrażenie, że ciągnięte jest to wszystko na siłę…

 7. Za Głosem Serca lub Teresa to dopiero telenowele z tą samą aktorką w roli głównej co Trzy Razy Ana

 8. Aktorka „grająca” Anę w tym serialu ma tak plastikową i napompowaną twarz, że omal nie eksploduje. Wygląda jak 50-latka po 30 średnio udanych liftingach. Źle się patrzy na takie osoby.

  • Moi Drodzy Droga Do Szczęścia raczej już nie wróci. Oczywiście możemy się łudzić, że być może po skończeniu Trzy Razy Ana istnieje szansa, ale musimy zdawać sobie sprawę, że być może nigdy Droga Do Szczęścia nie wróci na emisję w TV4.

    • Mam nadzieję, że Twoja na zawsze będzie emitowana do końca. I że nie przerwą jej tak jak Drogi do szczęścia.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.