Trzy Razy Ana

Trzy Raz Ana (hiszp Tres veces Ana )
Emisja: od pn do pt o 17:00 w TV4
Kraj i rok produkcji:  Meksyk, 2016
Wyprodukowana przez:  Televisa
Liczba odcinków: 102

FABUŁA OBSADA

Streszczenia*:  Odcinki 1-5  -  Odcinki 6-8  -  Odcinki 9-10  -  Odcinki 11-15  -  Odcinki 16-20  -  Odcinki 21-25  -  Odcinki 26-28  -  Odcinki 29-31  -  Odcinki 32-34  -  Odcinki 35-36  -  Odcinki 37-38  -  Odcinki 39-40  -  Odcinki 41-42  -  Odcinki 43-45  -  Odcinki 46-47  -  Odcinki 48-49  -  Odcinki 50-51  -  Odcinki 52-53  -  Odcinki 54-55

Zdjęcia:  Prezentacja Telenoveli  -  Zdjęcia z Planu  -  Zmysłowa Ana Leticia  -  Pierwszy Pocałunek Miłości Any Lucii i Santiaga  -  Łaknąca Ana Leticia   –  Nasi Przystojniacy  -  Podobne a jednak różne  -  Ognista Ana Leticia  -  Wielki Finał cz I  -  Wielki Finał cz II  -  Wielki Finał cz III

Filmy:  Zwiastun „Trzy Razy Ana”  -  Zwiastun „Trzy Razy Ana w TV4”

Polskie odcinki :  Wszystkie odcinki PL dodawane na bieżącą

Multimedia:  Czołowka „Trzy Razy Ana”  -  Piosenka Przewodnia – Se puede amar  -  Czołówka 

Ekstra:  „Trzy Razy Ana” już wkrótce w TELENOVEL  -  Premiera – Trzy Razy Any  -  Animacje 1

 *Streszczenia tłumaczone są z oryginalnej, pełnej hiszpańskiej wersji, dlatego mogą odbiegać numerycznie i częściowo merytorycznie od polskiej skróconej wersji, która emitowana jest przez TV4! Całkowicie Zakazuje ich kopiowania oraz publikowania !

33 Komentarze

 1. Czy będzie dalsza emisja „Drogi do szczęścia”,jeśli tak ,to kiedy i na jakim kanale?

 2. Ja również chcę wiedziec dlaczego zostało przerwane nadawanie << Drogi do szczęścia << Kiedy wznowienie ??????

 3. Chcemy dalszych odcinków „Droga do szczęścia” Wielu moim znajomym były interesujące. Prosimy o dalsze nadawanie.

 4. Ja również chcę wiedziec dlaczego zostało przerwane nadawanie << Drogi do szczęścia<<0 <>

 5. Odcinki zostały przerwane gdyż TV4 wykupiło licencję na 41 odcinków. Poza tym okazało się, że nie mają prawa emitować telenoweli w całości. Krążą plotki w internecie, że DDS zostanie wznowiona w marcu.

 6. szczerze jestem trochę zawiedziona tą telenowelą, czekałam na nią z niecierpliwością ………a nie jest tak interesująca jak mi się zdawało. Nie ma akcji, nic się praktycznie nie dzieje, tylko wspomnienia , wspomnienia i wspomnienia ………….czy ktoś też ma takie wrażenie?

  • Również jestem zawiedziona tą telenowelą. Jedna akcja toczy się kilka odcinków (o ile można nazwać to akcją, bo niewiele się tam dzieje). Mam wrażenie, że ciągnięte jest to wszystko na siłę…

 7. Za Głosem Serca lub Teresa to dopiero telenowele z tą samą aktorką w roli głównej co Trzy Razy Ana

 8. Aktorka „grająca” Anę w tym serialu ma tak plastikową i napompowaną twarz, że omal nie eksploduje. Wygląda jak 50-latka po 30 średnio udanych liftingach. Źle się patrzy na takie osoby.

  • Moi Drodzy Droga Do Szczęścia raczej już nie wróci. Oczywiście możemy się łudzić, że być może po skończeniu Trzy Razy Ana istnieje szansa, ale musimy zdawać sobie sprawę, że być może nigdy Droga Do Szczęścia nie wróci na emisję w TV4.

    • Mam nadzieję, że Twoja na zawsze będzie emitowana do końca. I że nie przerwą jej tak jak Drogi do szczęścia.

     • szczerze to Twoja Na Zawsze to dziwna telenowela , fabuła jeszcze ujdzie w tłoku, ale gra aktorska poniżej krytyki . Strasznie sztuczna ta telka , oglądam , bo nie ma innej w tym czasie

 9. Jeśli chcecie oglądać DDS to na fb jest grupa tłumacząca tę telkę w oryginale. Grupa nazywa się telenowele latino z polskimi napisami.

 10. To tylko dwie mieliście tłumaczki odeszły i co trzeba było zawiesić działalność bloga bo nie ma kto pracować tyle jest ludzi do pracy a na fb cały czas coś dodajecie piszecie a tu zawieszacie stronę już nie odwiedzę tej strony i nie będę jej polecac. Bardzo fajny blog więc się zastanówcie i z4obcie coś z tym jak nie chcecie stracić jak już nie straciliście odwiedzajacych. A jak nie to zatrudnijcie 1 tłumaczkę albo sami tłumaczycie oprzyjcie się na jednym filmie proponuje tłumaczyć modę na sukces jest to tasiemiec który nigdy się chyba nie skończy a wy będziecie mieli zawsze co do przetłumaczenia ponad teraz jest 6tysiecy odcinków a końca nie widać więc sądzę się zastanowić bo taki fajny film i bardzo dużo się w nimdzieje.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.